Чи замовкне «Брехунець» навічно?

Цього року “брехунці” можуть замовкнути навічно. З’явилася інформація, що “Укртелеком” планує припинити трансляцію програм Національного радіо провідникової мережі. Ця послуга не потрапила у список обов’язкових і є збитковою для провайдера.

«Брехунець» для багатьох українських селян залишається єдиним вікном у світ. Самотні бабусі у містах залюбки його слухають. Та й чимало людей, які мають доступ до Інтернету і супутникового телебачення, використовують його як фонову заставку.

Однак в “Укртелекомі” вва­жають, що таке радіо для них збиткове. Стаціонарний телефонний зв’язок по селах держава дотує, а от радіо – ні. Національне радіо могло б перейти на FM-частоту, у п’ять разів дешевшу за провідникову, але цей частотний ресурс – вичерпано…

“Чи треба зберігати це радіо? Відповідь однозначна: треба, і це повинен зробити “Укртелеком” як спадкоємець того “Укртелекому”, і забезпечити надання цієї послуги”, – каже директор Національної радіокомпанії Тарас Аврахов.

Якщо “брехунець” стане музейним раритетом, чимало українських сіл опиниться в інформаційному вакуумі. Провідникове мовлення можна зберегти, якщо “Укртелеком” надаватиме жителям сіл додаткові послуги, наприк­лад, підключить їх до Інтернету…”.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

У таборі "Сокіл" відзначили Свято Героїв

Історія та сучасність України, українського народу – це твір героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Україна – це діло героїв, які поставили добро рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси […]