Бойові частини отримують відремонтовану техніку (відео)

tankВідновлення боєздатності частини Збройних Сил України є першочерговим завданням військовослужбовців окремого ремонтно-відновлювльного полку оперативного командування «Захід», який дислокується на Львівщині.

Нещодавно створена військова частина набирає обертів по якості виконання завдань за призначенням.

– За неповних два роки, що існує полк вже відновлено 867 одиниць озброєння та військової техніки, з них безпосередньо у частині 123 одиниці, а в районі проведення АТО 744 одиниці. В цю кількість включені і автомобільна техніка – 357, бронетанкова техніка – 395 та артилерійське озброєння – 115, – розповів командир ремонтно-відновлювального полку полковник Юрій ПРИМАЧЕНКО.

Військові ремонтники за цей час набули практичних навичок і налагодили дієву систему ремонту і відновлення озброєння та військової техніки як в стаціонарних, так і польових умовах, – додав офіцер.

Відновлена техніка, що пройшла практичне випробування, була передана представникам частин. А після прибуття чергового ешелону, завантажена на платформи і відправлена у бойові бригади.

Олег Годованський

Залишити відповідь

Next Post

Прем'єра кліпу гурту Made in Ukraine & Наталя Фаліон - Сама файна (відео)

Гурт Made in Ukraine & Наталя Фаліон – Сама файна (Прем’єра кліпу 2016р). Вірші Н. Фаліон Музика Н. Фаліон Режисер кліпу – Євген Попов Пост продакшен – “HEADSHOTstudio” Поділіться цим у соцмережах: