Боржники зі сплати платежів до бюджету Пенсійного фонду

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі повідомляє, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» одним з головних завдань управління є забезпечення своєчасного і повного фінансування та виплати пенсій для наших громадян. Для цього управлінням вживаються заходи по залученню до бюджету Пенсійного фонду України надходжень із всіх законодавчо визначених джерел. В свою чергу, роботодавці повинні забезпечувати сплату страхових платежів та не допускати утворення заборгованості. Однак, якщо заборгованість таки виникла, вона має бути негайно погашена, адже розміри усіх соціальних виплат є в безпосередній залежності від сплати страхових внесків до бюджетів соціальних фондів.
Зокрема, згідно діючого законодавства у страховий стаж для визначення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісячно сплачувались страхові внески в Пенсійний фонд в сумі не менше мінімального страхового внеску, розрахованого від мінімальної заробітної плати.
Питання погашення заборгованості до Пенсійного фонду є на постійному контролі в управлінні, адже це гарантія соціального захисту наших громадян та важливий резерв наповнення бюджету Фонду. Однак, не всі страхувальники виконують зобов’язання щодо сплати платежів до Пенсійного фонду, тим самим порушуючи принципи солідарної системи пенсійного забезпечення та порушуючи права своїх працівників.
Публікуємо списки боржників до Пенсійного фонду України:
– ВАТ «Шляхрембуд», с.Підгороднє Золочівського р-ну, сума заборгованості – 52,8 тис. грн.;
– ФО-П Решітник Андрій Остапович, м.Золочів, вул. Шашкевича, 18/30, сума заборгованості – 5,3 тис. грн.;
– ФО-П Сень Андрій Іванович, м.Глиняни, вул. Мирна, 3/5, сума заборгованості – 3,1 тис. грн.;
– ФО-П Андрущенко Віктор Володимирович, с.Словіта Золочівського р-ну, сума заборгованості – 3,0 тис. грн.;
– ФО-П Наконечний Володимир Васильович, м.Золочів, вул. Шевченка, 104, сума заборгованості – 2,2 тис. грн.;
– ФО-П Лободинець Людмила Михайлівна, с.Вороняки Золочівського р-ну, сума заборгованості – 1,4 тис. грн.;
– ФО-П Парубій Надія Ярославівна, с.Куровичі Золочівського р-ну, сума заборгованості – 0,6 тис. грн.
Управління в черговий раз нагадує про необхідність виконання своїх посадових та громадянських обов’язків та зобов’язує в найкоротші терміни погасити борги перед Пенсійним фондом України.

Управління Пенсійного фонду України в Золочівському районі


Залишити відповідь

Next Post

Повідомлення про утворення громадського об’єднання

Відповідно Закону України «Про громадські об’єднання» громадське об’єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об’єднання, яке має намір здійснювати діяльність без статусу юридичної особи, повідомляє про своє утворення уповноважений орган з питань реєстрації протягом 60 днів з дня його утворення. Для повідомлення про утворення […]