Бориса Возницького похоронили на Личаківському кладовищі

25 травня 2012 року у Львові на Личаківському цвинтарі поховали Героя України Бориса Григоровича Возницького.

Участь у поминальній панахиді взяли більше тисячі людей не тільки з Львівщини, але й з усієї України. Виступив Міністр культури Михайло Кулиняк, а радник Президента України Ганна Герман зачитала звернення Віктора Януковича. Листи із співчуттями надіслали президенти  Польщі і Литви, громадські організації, працівники музеїв з різних країн світу.

Все його життя, героїчна праця була спрямовані на піднесення української культури, зокрема у  Золочівському районі, його особистість та справа є досконалим прикладом того, як просочена незвиклим запалом, ґрунтовними знаннями та незломним гартом духу визначна особа спроможна звершити гігантську працю, його образ славнозвісного і невтомного майстра – Майстра Часу – промовлятиме до нас, його сучасників, друзів, учнів, проглядаючи з брами кожного відбудованого замку, кожної реставрованої картини, кожної сторінки збереженого Ним рукопису. Він любив життя, проте воно обірвалось несподівано для усіх, назавжди залишивши незабутній слід в наших серцях. Це велика втрата для нас всіх.

Вічна пам’ять Борису Возницькому !

 

Читайте також: Загинув директор Львівської галереї мистецтв, Герой України – Борис Возницький

Залишити відповідь

Next Post

Виступ Гайтани на Євробаченні

 Гайтана на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2012“, що триває 22-26 травня у Баку (Азербайджан), вийшла до фіналу конкурсу. Читайте також: Гайтана вийшла у фінал «Євробачення-2012» Поділіться цим у соцмережах: