Бойовики “накрили” Тоненьке та Авдіївку “Градами” і намагаються захопити 31-й блокпост на Бахмутці (відео)

terorustuПрес-центр Антитерористичної операції повідомив поточну інформацію з зони бойових дій станом на 18:00. Протягом дня бойовики здійснили обстріли позицій українських військ у Донецькій і Луганській областях. Інформує ТСН.

Зокрема йдеться про населені пунки Углегорськ, Чернухіно, Міус, Трьохізбенка та Кримське. Ситуацію там прес-центр АТО оцінює, як складну.

“Бойовики неодноразово обстріляли наші позиції, що розташовані неподалік цих населених пунктів. Внаслідок обстрілів один український військовий отримав поранення, його направлено у медичний заклад”, – повідомляють у керівництві АТО.

В зоні особливої уваги перебуває нині територія навколо 31-го блокпосту на трасі Бахмутка на Луганщині.

“Для забезпечення безпеки особового складу об’єкту здійснюється постійний моніторинг ситуації, вживаються заходи для нейтралізації бандформувань, що діють у визначеному районі”, – звітують у прес-центрі.

Там також відзначають, що бойовики вдаються до відвертих провокацій. Зокрема використовують під час обстрілів РСЗВ БМ-21 “Град”.

“Такі обстріли зафіксовані в районі Тоненьке та Авдеевки. Двічі обстріляли Донецький аеропорт, а також житлові квартали Кірове та Кіровське. Інформація щодо втрат серед мирних мешканців перевіряється”, – йдеться в повідомленні.

У штабі твердять, що в Маріуполі обстановка підконтрольна силам АТО. Водночас військові фіксують регулярні прольоти безпілотних літальних апаратів та вживають заходи для їх нейтралізації. Як уже повідомлялося, терористи поновили обстріли на околицях Щастя.

Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

До уваги підприємців, які змінили систему оподаткування

Золочівська ОДПІ нагадує, що згідно п.177.5.2 ст. ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи – підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на […]