Бойовики на Донбасі прив’язали чоловіка до стовпа

donbasУ Зугресі Донецької області бойовики прив’язали до стовпа чоловіка. Про це повідомляють на сторінках сепаратистів у соціальних мережах. Інформує Громадське ТБ.

Чоловіка прив’язали на перехресті біля будинку культури у селищі Зугрес-2 близько 8 ранку. Його назвивають «карателем». Бойовики заявляють, що затриманий ними чоловік – доброволець батальйону «Донбас» з позивним «Зугрес».

«Взят был дома, когда в очередной раз приехал на выходные, отдохнуть и подлечить ногу, поврежденную еще в боях под Иловайском», – пишуть на інформаційних сторінках сепаратистів.
Раніше бойовики батальону «Восток» у Донецьку прив’язали до стовпа жінку, яку звинувачували в корегуванні артилерійських обстрілів Донецька.

Джерело: Громадське ТБ.


Залишити відповідь

Next Post

Петро Марунчак зустрівся із Золочівськими воїнами-афганцями (відео)

Кандидат у народні депутати Петро Марунчак разом із своїми побратимами із батальйону “Айдар” зустрілися із Золочівськими воїнами-афганцями. Нагадаємо, що рідний брат Петра Марунчака – Андрій був теж афганцем, він загинув у серпні на сході України у боротьбі з терористами. Андрій Марунчак був бійцем батальйону „Айдар”. Поділіться цим у соцмережах: