Богдана Примак здобула перемогу у конкурсі «Міс Львова»

Гранд-шоу конкурсу краси “Міс Львів-2012”, що відбувся на сцені Львівського оперного театру, “потонуло” у тематиці Євро-2012. Чотирнадцять красунь Львова, що вийшли на сцену в поєдинку за корону та титул найкрасивішої, вживалися в роль то футбольних вболівальниць, то сексапільних футболісток… Шоу вдалося на славу. Не бракувало танцювальних постановок, світлових спецефектів. Гостей розважали співаки – Маша Собко, Андрій Кіше, Даша Столбова, Аріна Домскі, Ната Султан, Олена Корнєєва, гурти “Мірамі”, “Не Ангели”.

Конкурс почався з двадцятихвилинним запізненням. У залі Опери — аншлаг (квитки на шоу – від 60 до 450 гривень)… Більшість глядачів — молоді панянки, які прийшли підтримати конкурсанток. Та й чоловіків не бракувало. Ну як без них? На сцені стільки чарівних жінок… Шоу почалося із виступу танцюристів, які тримали в руках футбольні м’ячі. З одного боку сцени — конкурсантки у сукнях, пошитих у кольоровій гамі прапорів України та Польщі, що цьогоріч приймають Євро-2012, з іншого – вихованці школи клубу “Карпати” у футбольній формі. Сцена була схожа на футбольне поле. Встановили ворота, посередині яких — велетенський футбольний м’яч.

Свято краси відкривали “Міс Львів” попередніх років — Наталія Дунич (2010 року), Олена Язовецька (2011 року), а також гендиректор конкурсу краси Валерія Никифорець. Кожна конкурсантка виходила у супроводі юного футболіста з “Карпат”. Після представлення красуні перейняли естафету “футболісток”. Дефілюючи по сцені, робили рух ногою, ніби копають м’яч. Глядачам це припало до душі, усі аплодували, дехто кричав “Молодці!”. Та найбільше емоцій глядачі отримали під час виходу красунь, які зображали “групу підтримки” на футбольному матчі. Були одягнені у короткі спіднички зеленого кольору, на ногах — шкарпетки, як у футболістів, бутси. Під запальну музику красуні показували, як треба вболівати за футбольні збірні. Під час традиційного виходу в купальниках усі дівчата кинули до залу футбольні м’ячі.

У перервах між виходами конкурсанток сцену заполонили співаки. “Не Ангели”, Кіше, Маша Собко співали російською. Хоча у залі їхній виступ подобався, дехто обурювався, мовляв, у Львові зі сцени Оперного лунає російськомовна попса… Учасниці групи “Не Ангели” з глядачами привіталися російською: «Добрый вечер, Львов!». Після пісні “Київ-Москва” аплодисменти не вщухали майже десять хвилин. “Не Ангели” так розчулилися увагою львів’ян, що Слава (рудоволоса учасниця) вирішила розповісти, як їй сподобався Львів, яка прекрасна архітектура, гостинні люди. А потім видала “шедевр”: “Я счастлива, что моя детская мечта сбылась. Я впервые в жизни побывала на заводе мороженого “Лимо”… Глядачі сміялися. Коли на сцену вийшов Андрій Кіше, публіка ще більше оживилася. Під час виконання пісні “Город” усі аплодували та підспівували.

Під час антракту журі зібралося в окремій залі, щоб обрати сім конкурсанток з чотирнадцяти, які продовжуватимуть боротьбу за корону. Сімом фіналісткам ведучі ставили запитання. Це був такий собі тест на ерудицію. Більшість конкурсанток не дивували оригінальністю відповідей, були занадто лаконічними. Учасниця №3 Богдана Примак так розхвилювалася, що вголос сказала: “Вибачте за такий голос. Дуже хвилююся”. Інші дівчата відповідали впевнено. “Якби ви вирушили на Олімп, що взяли би з собою?” – запитав Кіше учасницю №14 Сніжану Танчук. Дівчина без вагань відповіла: “Усіх дівчат конкурсу, щоб порадувати очі богів”. Після розумової “розминки” – вихід у вечірніх платтях від дизайнера Олександра Шкарупського. Усі сукні сріблястого кольору. На руці кожної учасниці – стрічка у вигляді прапорів країн, футбольні команди яких змагатимуться на Євро-2012. Нарешті учасниці вийшли на сцену для отримання титулів. Цього року номінацій не бракувало: “Міс конгеніальність”, “Міс усмішка”, “Міс бікіні”, “Міс дружба”, “Міс фото”, “Міс добре серце”. У номінації “Міс глядацьких симпатій” перемогла учасниця №11 Вікторія Прокіпчук.

Двох віце-міс та першу красуню Львова оголошували на сцені Олена Язовецька та Валерія Никифорець. Язовецька була в короні, яку, за традицією, мала передати новій міс.“Цього року “Міс Львів” стала учасниця під номером три – Богдана Примак”, – оголосила Валерія Никифорець. “Ура!”, “Молодець!” – вибухнув в емоціях зал Оперного. Красуню зустріли бурхливими оплесками.

26-річна Богдана Примак – випускниця Національного університету “Львівська політехніка” (економічний факультет). “Не сподівалася, що переможу, але дуже очікувала і надіялася, – сказала вона. – Моя життєва позиція – усміхатися, бути доброю і мати Бога в серці. Коли це є – мрії справджуються. Останні тижні перед конкурсом були складними. Я захворіла на ангіну. Але в день конкурсу почувалася добре”.

Богдана Примак каже, що найнапруженіший момент конкурсу – очікування результатів. Коли відкривали конверт, подумала про себе, нехай буде воля Божа. Каже, талісманів не має. З дівчатами подружилася, конфліктів не було. У залі за неї вболівали батьки, родичі. Журналісти запитали, чи вболівав коханий хлопець. “Не знаю, може, й був”, – відповіла “Міс Львів-2012”. Тепер Богдана При­мак готується до конкурсу “Міс Україна-2012”.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Неможливо, але факт...

Часто на нашій землі бувають такі явища, факти, які сто відсотків є реальними в житті, але їх жодним чином пояснити неможливо. Життя – здається вже наука 90 відсотків всього дослідила, але скажіть: хто із вчених підняв мертвого? Ніхто! Окрім Бога! Історія, яку хочу вам сьогодні розказати насправді реальна, коли ви […]