Бліндажі періоду Першої світової війни на Золочівщині (відео)

Кореспонденти “Золочів.нет” відвідали унікальний військово-фортифікаційний об’єкт з часів Першої світової війни, споруджений у 1916 році австро-угорською армією. В цей період війська цієї армії створили лінію оборони, яка простягалася від півночі до півдня, практично від Риги до Чернівців. Перша лінія оборони у західних землях України проходила між містами Дубно і Кременець. У селі Лагодів, де вони знаходилися, існувала допоміжна лінія оборони – можливо, третя або четверта. На одній з цих ліній оборони розташований цей бліндаж. Його унікальність полягає в тому, що він споруджений у формі букви “г”. Ширина усередині складає 1,80 метра, одне крило має 6 метрів, а інше – 9 метрів. Бліндаж оснащений двома вікнами і чотирма входами з західної та південної сторін.

Начальник відділу рекреації НПП “Північне поділля” Михайло Шишка розповів детальніше про бліндажі періоду Першої світової війни.

Про все дивіться у відео.

Next Post

Знайдено собаку

Знайдено собаку. Видно, що домашній. Чемний, добрий. Можливо, хтось втратив свого чотирилапого друга? Місце знаходження: м. Золочів, вул. Івасюка, 13. Поділіться цим у соцмережах: