Благодійники подарували особливим дітям поїздку на море (відео)

Діти із спільноти Благодійного фонду “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” поїхали на море завдяки добродіям, котрі подарували кошти для їх відпочинку.

“Хочу подякувати насамперед нашим спонсорам, які самі є більшою частиною французи, напевно що пані Лариса Якубовська (дружина покійного директора українсько-французької асоціації в місті Мілюзі, Франція) і також пану Жерару Клос, який є тепер президентом, який продовжує працю Стефана Якубовського. І ми дуже вдячні всій асоціації, всім членам асоціації, всім меценатам, тому що вони поофірували 4000 євро для того щоби повністю оплатити для 15 дітей і супроводжуючих, щоб ми могли надати відпочинок для них, щоб ми могли оздоровити дітей”, – розповів о. Михайло Сукмановський.

Також, отець Михайло закликав місцеву владу “повертатися до них лицем”.

Після поїздки на море буде звіт про те, як відпочили діти.

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібні експедитори та водії

Запрошуємо на роботу експедиторів та водіїв на ГАЗон, КАМАЗ. Сезонна робота, а також є можливість працевлаштування на постійній основі. Звертайтеся за тел.: 067-353-19-99, 067-674-41-88 067 310 19 31 СЕЗОННА РОБОТА, ВИСОКА ОПЛАТА ПРАЦІ. Поділіться цим у соцмережах: