Бізнес у великому місті: 3 шалені ідеї

Незважаючи на те, що сьогодні існує величезна конкуренція практично в кожної галузі, постійно з’являються та популярнішають нові молоді компанії. Адже сучасні клієнти, в першу чергу, цінують підхід та якість сервісу. Якщо вони на висоті, навіть молода компанія отримує велику кількість заявок та стрімко розвиватиметься.

Ми пропонуємо 3 перспективні напрямки для організації бізнесу у великому місті, які можуть забезпечити фінансову незалежність.

Доставка бетону

Послуги з доставки бетону дуже актуальні як у молодих будівельних компаній, що поки не можуть собі дозволити купити бетоновоз, так і у звичайних людей, які займаються приватним будівництвом. 

За словами експертів компанії Modus, яка спеціалізується на поставках важкої будівельної техніки в Україну, вибір бетоновоза варто засновувати на кількох параметрах:

  • обсяг змішувальної ємності (міксера);
  • базовий автомобіль, на якому розміщена установка;
  • тип приводу міксера (від штатного автомобільного двигуна або за допомогою окремого агрегату).

Надійний та продуктивний бетоновоз – досить дорога машина, інвестиція в яку повинна бути максимально виваженою та розрахованою. На думку експертів, при забезпеченні регулярного завантаження машини роботою, вона повністю окупитися через 3-4 роки використання. З урахуванням величезного ресурсу техніки, вигода такого вкладення очевидна.

Виробництво вбудованих меблів

Також перспективний міський сегмент – виробництво нестандартних вбудованих корпусних меблів. Фахівці компанії “ПлітТоргСервіс” пояснили, що для цього використовуються різні плитні матеріали, наприклад, ламінована двп, мдф чи лдсп. Суть у наступному:

  •  майстер приїжджає на об’єкт замовника та знімає точні мірки тієї зони, яку потрібно облаштувати. Найчастіше це кухня, шафа-купе під стіною, в ніші або не використовуваному кутку, або меблі у ванній кімнаті;
  • створюється модель майбутньої меблі та усі елементи розбиваються на викрійки;
  • в компаніях, які займаються розпилюванням плитних матеріалів, замовляється виробництво заготовок потрібного розміру та форми;
  • у встановлений термін здійснюється складання всіх елементів на об’єкті замовника.

Щоб уникнути проблем, необхідно відповідально підходити до етапу створення проекту та точно знімати усі мірки. 

У такому випадку залишиться тільки уважно зібрати меблі з “конструктора” та подарувати замовнику відмінний настрій.

Клінінгові послуги

Третя ідея – клінінг будинків та квартир. Ці послуги у великих містах популярнішають, оскільки у багатьох немає часу на повноцінне прибирання. 

Послугами клінінг-фахівців часто користуються і після закінчення ремонту, коли потрібно прибрати будівельний пил абсолютно з усіх поверхонь. Без спеціального миючого обладнання та професійних засобів така робота перетворюється на жах

Шукайте варіанти та тестируйте існуючі вигідні ніші. Ви обов’язково знайдете свій бізнес, який принесе моральне задоволення та гарний дохід.

Next Post

Золочівська музична школа проводить набір учнів

На 2020/2021  навчальний рік,  по класу: Фортепіано Скрипка Бандура Баян, акордеон Гітара Домра Труба, саксофон, флейта, туба, кларнет, валторна, альт, баритон, тромбон Ударні інструменти Наша адреса: м. Золочів, вул. Івасюка, 5; Е-mail: muz-shkola@ukr.net Контактні телефони: директор школи – тел.: 067 915 23 02; завуч – тел.: 096 529 51 12. […]