Бійцям Золочівського ремполку вручили державні нагороди

Відбулися урочисті збори з нагоди вручення державної нагороди, відомчих відзнак і чергових військових звань.

Сьогодні, 27 січня 2017 р. в окремому ремонтно-відновлювальному полку оперативного командування «Захід» відбулися урочисті збори з нагоди вручення державної нагороди, відомчих відзнак і чергових військових звань.

Командир окремого ремонтно-відновлювального полку Юрій Примаченко розповів про історію становлення полку та вагомі досягнення у нелегкій роботі бійців. Також, Юрій Примаченко подякував гостям за активну духовну, моральну, матеріальну та фінансову підтримку, яка була надана військовослужбовцям частини.

Бійців, що загинули у війні на сході, вшанували хвилиною мовчання.

Для вручення високої державної нагороди – ордену «За мужність» ІІІ ступеня старшому прапорщику САВЧУКУ Олегу Івановичу було запрошено представників влади – голову Золочівської районної ради Олега Орестовича Банаха і голову Золочівської районної державної адміністрації Володимира Йосиповича Недзельського.

Представники влади привітали військових ремонтників із заслуженими відзнаками та побажали сил і наснаги для подальшого служіння Україні. Окрім цього, Володимир Недзельський вручив Почесну Грамоту від Голови Львівської обласної державної адміністрації командиру частини полковнику Примаченку Юрію Петровичу.

Після вручення відомчих нагород від Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройними Силами України із словом благословення виступив військовий капелан частини о. Михайло Сукмановський.

Завершилися урочисті збори спільним виконанням Державного Гімну України.