Бійці Золочівської ТРО дякують за шини для авто (відео)

Бійці Золочівської територіальної оборони Збройних сил України, котрі виконують завдання на фронті, дякують за шини для авто учням, батькам та колективу Зозулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

“Хочемо подякувати колективу, учням та батькам Зозулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст та усім благодійникам, котрі приносили пожертви для тероборони в офіс Золочів крапка нет. Завдяки цьому придбано та вже доставлено шини на авто, яке служить для виконання завдань по захисту суверенітету України. Дякуємо всім за підтримку та допомогу! Слава Україні!”, – повідомляють бійці.

Нагадаємо, що у Зозулівському ЗЗСО І-ІІІ ст відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Педагогічний колектив, батьки та учні підготували смаколики з продажу яких було зібрано 10400 грн. За ці кошти було закуплено шини та передано бійцям до місця несення служби.

Next Post

Світлої пам'яті Лесі Мединської

6 грудня 2022 року в Римі відійшла у вічність наша землячка Мединська Леся 1950 р. н. Про це “Золочів.нет” повідомили родичі покійної. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Нехай світла пам’ять про покійну назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих. А Бог подарує їй вічне життя та спокій. Світла пам’ять… […]