Бійці одного з батальйонів 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ отримали високі державні нагороди

Бійці одного з батальйонів 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ отримали високі державні нагороди. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на 103  окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Командир бригади полковник Валерій Курко вручив державні нагороди – медалі «За військову службу Україні» за підписом президента України бійцям одного з батальйонів бригади. Нагороди захисники отримали за мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України.

Командир бригади подякував бійцям за мужність та професійність під час виконання бойових завдань:

«Кожен військовослужбовець, який зараз захищає Батьківщину, вартий подяки та винагороди. Але ви, ваші родини, діти, мають особливу підставу пишатись своїми захисниками. Дякую за службу, за відповідальність та мужність. За те, що власним прикладом надихаєте побратимів!».

Next Post

СБУ викрила масштабні схеми привласнення 40 млрд. гривень на ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта»

Служба безпеки України викрила масштабні схеми привласнення 40 млрд. гривень колишнім менеджментом ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». Встановлено, що протиправні механізми були поєднані з ухиленням від сплати податків і легалізацією коштів, здобутих злочинним шляхом. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ. Нагадаємо, що ПАТ «Укрнафта» є найбільшою нафтовидобувною […]
Золочів.нет