Бійці 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ отримали військові звання

Бійці одного з батальйонів 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України отримали військові звання. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на 103  окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Вручив нові погони захисникам командир бригади полковник Валерій КУРКО. Він привітав військовослужбовців та подякував їм за службу.

«Дуже знаково, що ви отримуєте первинні офіцерські звання тут, на передовій, у складі нашої бригади, яка виконує бойові завдання із захисту від агресора. Це свідчення ваших заслуг, заслуг вашого підрозділу та командирів. У боях, звільняючи та захищаючи українські міста і села ви “виросли” з солдат до офіцерів. Бажаю вам не зупинятись на досягнутому, вірно служити своєму народові та державі», – наголосив командир бригади.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Провів сьогодні Ставку. Дуже детально розглянули ситуацію на Донеччині та Луганщині. Бахмутський напрямок – ключове. Місто тримаємо, хоч окупанти роблять усе, щоб там не залишилося жодної цілої стіни. ➡️ Запорізька область, Херсонська, південь загалом – поступово зменшуємо потенціал окупантів. Мінус склади, мінус логістика російської […]