Біля Золочева знову знайдено останки солдата часів Другої світової війни (відео)

ostanku16 січня 2015 року  членом товариства пошук жертв війни Пам’ять Кузьмою Юрієм, під час пошукових робіт біля міста Золочева, при викопування чорного металу, він помітив людську кістку на глибині до 30 см. Цього ж дня товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» виїхало на ексгумацію людського скелета.
«При ексгумації , біля руки скелета лежав медичний скальпель, але на жаль ідентифікатора при солдату не було, лише 1 гудзик, так що можна сказати , що це невідомий вояк. » – про це «Золочів.нет» повідомив керуючий пошуковою групою Товариством пошуку жертв Війни “Пам’ять” у Золочівському районі Кузьма Ігор Васильович.

Слід відмітити, що 12 грудня 2014 року біля Золочева було також знайдено останки солдата часів Другої світової війни. Ці два скелети знаходилися на відстані 25 метрів один від одного.


Залишити відповідь

Next Post

В мережі з'явилося відео Донецького аеропорту з висоти

16 січня 2015 року в мережу Інтернет виклали відео “Донецький аеропорт 15 січня. Повітряна розвідка. АРМІЯ SOS” . “Запеклі бої з російськими окупантами. Підрозділ безпілотної авіації АРМІЯ SOS веде повітряну розвідку в донецькому аеропорту. 15 січня” – пише автор відео, волонтер Юрій Касьянов. Поділіться цим у соцмережах: