Біля села Почапи знайдено останки вояка часів ІІ світової війни (відео)

ostankuУ четвер, 6 листопада, членом товариства пошуку жертв війни Пам’ять Кузьмою Назаром під час пошукових робіт біля села Почапи на глибині 60 см було знайдено німецьку каску. Коли пошуківець почав дальше копати побачив кістку…
Цього ж дня, повідомивши голову сільської ради села Почапи – Володимира Купреєва, товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» виїхало на ексгумацію людського скелета.
«При ексгумації ми бачимо, що біля ніг скелета лежить заряд від панцершрека, біля голови лежить змазка для зброї на нашу думку там колись була воронка від снаряда і людський останок там закопали. Але на жаль ідентифікатора при ньому не було, лише гудзики німецькі. Так що можна сказати, що це міг бути вояк СС “Галичини” або солдат Німецької сторони» – про це «Золочів.нет» повідомив керуючий пошуковою групою Товариством пошуку жертв Війни “Пам’ять” у Золочівському районі Кузьма Ігор Васильович.

Відео: Юрій Кузьма.


Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині виклали тризуб із свічок (відео)

На подвір’ї Плугівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Золочівщині, виклали тризуб із свічок. Даний захід проведено в рамках Всеукраїнської акції «УКРАЇНА – ЦЕ Я». Метою акції є підтримка бойового духу воїнів АТО та консолідація населення навколо ідеї захисту України. Поділіться цим у соцмережах: