Більше світла з’явилося в Підлипцях

Завдяки допомозі від ТОВ «Княжі лани»

Для кожного села в Україні основними й повсякчас актуальними проблемами є, безумовно, дороги та освітлення. І вирішення їх вимагає значних коштів.
У Підлипцях недавно вдалося реалізувати вартісний і дуже важливий проект щодо освітлення п’яти основних вулиць у селі. Для колишньої очільниці сільської ради Ганни Гуменюк це стало важливою справою. Та наслідок того вартий: тепер вечорами на вулицях світло, а відтак – безпечно.
Відповідно до мікропроектів, які попередньо виграла сільська рада, щоб виконати реконструкцію, а подекуди тягнути електролінію й встановлювати опори з нуля, потрібно було пів мільйона гривень. Значний благодійний внесок у цю справу зробило ТОВ «Княжі лани»: агропідприємство виділило третину суми, а це майже 150 тисяч гривень. Ще 30 відсотків вартості покрили з місцевого бюджету, решту необхідних коштів надали з обласного. Слід зауважити, що ТОВ «Княжі лани» не вперше підтримує такі ініціативи та повсякчас допомагає вирішувати нагальні соціальні питання в Підлипцях.
У доволі стислі строки фахівці однієї із львівських компаній виконали значний обсяг робіт: де необхідно, встановили додатково стовпи, повністю замінили 47 енергозберігаючих ламп та кабелі. Якщо порівнювати картину «до» та «після», то результат вражає. У селі, де проживає 1074 особи, раніше були ліхтарі тільки на частині Шкільної, а тепер же повністю освітлюються вулиці Шкільна, Долішня, Зелена, Гай і Кут.
Недавно Підлипецький старостинський округ очолив новий керівник – Орест Дужий. Орест Олексійович долучився до розпочатої попередницею доброї справи, завершував деякі організаційні та паперові процедури. І вже на Різдвяні свята вуличне освітлення було запущене.
Люди задоволені реалізованим проектом, – ділиться староста, – і вдячні за те, що є світло на їхній вулицях.
Як пояснив пан Орест, для зручності виставили по таймеру години, коли світять ліхтарі: це з 18-ї вечора до 1-ї години ночі та з 6-ї до 8-ї години ранку. Для керівника на цьому етапі проект формально поки продовжується, адже наразі триває передача ліній електромережі на баланс Золочівської міської ради.
Підсумовуючи, зауважу: справді тішить, що теплі взаємокорисні стосунки Підлипецького старостинського округу із дирекцією ТОВ «Княжі лани» продовжуються. Заради блага всіх жителів місцевої громади – це головне.
Валентина Смаль

Next Post

На Львівщині викрито злочинну групу за викрадення людей задля вимагання коштів

Ціна свободи – понад 150 тис доларів США: на Львівщині викрито злочинну групу за викрадення людей задля вимагання коштів. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури. “За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо вимагання та незаконного позбавлення волі викрито групу осіб […]