Більше сотні людей вийшли на толоку для прибирання парку (відео)

tolokaЗолочів  старається бути чистішим та акуратнішим. Днями у парку відпочинку “Здоров’я” провели толоку. Парк прибирали від сміття, косили траву, чистили від водоростей озеро. 

“На цей раз на толоку вийшло більше сотні чоловік, що перевершило всі наші сподівання.

У нашому місті поблизу  міського ставу ми маємо прекрасний парк, який залишився нам у спадщину ще від радянської влади. Не треба стидатися цього сказати, бо побудований працею наших батьків і дідів. Задум було реалізовано в стислі терміни і був він дуже перспективним: озеро, станція плавальних засобів (човни, катамарани), дитяче кафе “Казка”, літній концертний майданчик, а поруч – гектари парку, де кожен міг відпочити на свій смак. Після років руйнації і запустіння, силами міської громади, проводячи регулярні і вже традиційні для Золочева толоки, парк поволі почав набирати дійсно “паркового” вигляду.” – розповів міський голова Золочева Ігор Гриньків.

Участь у толоці взяли працівники міської ради, адміністрації, військовослужбовці, працівники: МКП “Золочівводоканал”, КП “Золочівський ринок”, Золочівського МВ ЖКП, медицини та освіти та інші не байдужі мешканці міста.

Слід відмітити, що толока по прибиранню у нашому місті проводиться уже не вперше. І добрим є те, що  це стає доброю традицією.

Залишити відповідь

Next Post

Вже завтра відбудеться найгучніша вечірка цього літа – open-air Uncle Vanya Party–2!

Ви з нетерпінням цього чекали, і повірте, воно того варте! Безліч цікавих сюрпризів, море драйву, позитиву, азарту, найкраща музика, чудові конкурси, розваги – все це ви зможете побачити та почути вже ЗАВТРА! Також, ми пропонуємо ознайомитись із самою програмою нашої вечірки і переконатись у тому, що сумувати вам точно не […]