Біля смт Підкамінь виявлено боєприпас часів ІІ Світової війни

У Золочівському районі знову виявили застарілий боєприпас. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

“10 жовтня о 14:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час прогулянки лісом поблизу сел. Підкамінь Золочівського району виявлено предмет схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.
У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку за номером “101”.

Next Post

В Золочівському районі від COVID-19 провакциновано 36729 осіб (відео)

🧪💉Інформація щодо стану вакцинації у Золочівському районі. За даними, Золочівської районної державної адміністрації Львівської області, за попередній тиждень у Золочівському районі вакциновано 2164 особи від COVID-19. 🔹Щеплення проводились вакцинами Pfizer, AstraZeneca, CoronaVac. ❗Всього в Золочівському районі на даний час вакциновано 36 729 осіб. Поділіться цим у соцмережах:
Вакцинація