Біля дороги Львів-Тернопіль люди провели акцію протесту вимагаючи створення Куровицької ОТГ (відео)

29 листопада 2019 року вздовж дороги Львів-Тернопіль у селі Куровичі, що в Золочівському районі, зібралися люди з вимогою створення Куровицької об’єднаної територіальної громади.

Учасники акції стояли з українськими прапорами та плакатами “Куровицька ОТГ чекає”, “Добровільного об’єднання ніхто не відміняв”, “Спроможній ОТГ бути”, “НІ примусовому об’єднанню громад” та ін.

Голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис розповів, що вже кілька років, як він подає документи на створення ОТГ. Перше подання документів було ще у 2015 році та кожного разу документи надсилають на “доопрацювання”.

Депутат Золочівської районної ради Мирослава Петрів зазначила, що долучитися до Куровицької ОТГ хочуть Словіцька та Підгайчиківська сільські ради, тому, що є гарне сполучення.

Голова Словіцької сільської ради Володимир Демський повідомив, що мешканці населених пунктів Словіцької сільської ради бачать себе тільки в Куровицький ОТГ, тому теж сьогодні на акції.

Кореспонденти “Золочів.нет” спілкувалися із людьми під час цієї мирної акції. Детальніше про все дивіться у відео.

Нагадаємо, що 28 листопада представники Куровицької громади під Львівською ОДА відстоювали своє право щодо добровільного об’єднання.

Next Post

В центрі Золочева горить будинок (відео)

30 листопада 2019 року поступило повідомлення про пожежу в центрі Золочева по вулиці Рєпіна. На місці працюють рятувальники. Поділіться цим у соцмережах: