Бійцям ВЧ 3007 передали 20 бронежилетів (відео)

bronezuletuКолектив нафтопроводу “Дружба”, який очолює Батенко Тарас Іванович, передав 20 бронежилетів четвертого класу захисту. Це такі бронежилети, що тримають вистріли з автомата.
“Вдячний цим людям, тому що це не за рахунок підприємства, це за рахунок зарплати, тих людей, які працюють на зазначеному підприємстві. Вони нам постійно допомагають. Також вони нам передавали каски, передають інші засоби. Ці люди нам допомагають в тяжкий час. Дякую всьому колективу за те, що вони з нами” – розповів “Золочів.нет” командир ВЧ 3007, полковник Михайло Кулик.
“Для нас стратегічно допомогти людям, які їдуть в зону Антитерористичної операції. Ми допомагаємо військовим частинам Національної гвардії, допомогли також частині, яка дислокується в Яворові. Також ми забезпечуємо бронежилетами, засобами захисту наших працівників, які відправляються в зону АТО. Я думаю, що ця робота далі буде у нас продовжуватися.” – повідомив представник від колективу нафтопроводу «Дружба».
Полковник Кулик Михайло Вікторович зазначив, що спільними зусиллями ми приречені на успіх, ми однозначно переможемо.


Залишити відповідь

Next Post

На Рівненщині провели у останню путь Ігоря Черняка та Ігоря Волошина (відео)

У Радивилові поховали 33-річного Ігоря Черняка. А в Рівному всім містом прощалися з Ігорем Волошиним. Йому було 28. Повідомляє ТСН. Нагадаємо, що Ігор Черняк загинув 18 липня у бою з терористами за місто Попасна, що у Луганській області. Ігор Черняк мешканець міста Золочева, 1980 року народження. Навчався у Золочівській ЗОШ […]