БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» проводили «Веселі запусти»

У неділю, 26.11.2017 р. у Катехитично-реабілітаційному центрі при храмі Бл. М.Чарнецького у м. Золочеві відбулися запусти для дітей та молоді БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами».
Вже стало традицією напередодні посту проводити «Веселі Запусти». Запусти – так у нас на Україні називають останній тиждень перед постом. Як і минулих років враження від дійства залишилися найприємніші. Неповторна душевна і щира атмосфера, яка не схожа на ніщо інше, яку не можна описати, а лише відчути. Спільнота вирішила підтримати цю давню українську традицію. Розпочалися запусти Святою Літургією в храмі. Після молитви, закінчивши останні приготування, з благословення о. Михайла, о. Тараса розпочалось святкування. Гурт «Стежина добра» під керівництвом Анни Богачевської та з волонтерами підготували святковий концерт. Атмосфера була настільки заряджена!
Після того, як підкріпили свої сили святковою трапезою діти та молодь спільноти «Милосердний самарянин» веселились. А завершилася зустріч подякою для організаторів.
Залишити відповідь

Next Post

Ми запитали про "лежачі поліцейські" та дорожні знаки у Золочеві

До “Золочів.нет” звернулися водії, аби ми висвітлили питання обмежувачів швидкості або так званих “лежачих поліцейських” та відповідних дорожніх знаків на автодорогах міста Золочева. Ми дізнавалися думки стосовно того, чи правильно встановлені знаки і обмежувачі швидкості? За коментарями інформаційний портал “Золочів.нет” звернувся до водіїв, а також до дільничного офіцера Золочівського відділу […]