Безкоштовний кінотеатр для вихованців Районного дитячого будинку «Рідний дім» (відео)

14 червня 2019 року двадцять двоє вихованців Районного дитячого будинку «Рідний дім» (с. Сасів) провели чудовий день – переглянули фільм у кінотеатрі «Галичина».
“Дорогі діти, сьогодні ви знаходитеся в кінотеатрі “Галичина” в місті Золочеві. Вас вельмишановно запросив пані Ігор. Ми вітаємо вас з початком вашого літнього відпочинку”, – звернувся до дітей начальник служби у справах дітей Золочівської РДА Суддя Олександр Степанович.
“Вам гарного діточки перегляду фільму і гарного літнього відпочинку в таборі “Сокіл””, – сказав начальник відділу сімейної політики управління соціального захисту населення Золочівської РДА Божаківський Іван Ярославович.
Підприємець Бартків Ігор Михайлович повідомив дітям із Районного дитячого будинку «Рідний дім», що вони можуть приходити в кіно безкоштовно протягом року.
“Шановні золочів’яни, незважаючи на всі перешкоди, які чинить міський голова Золочева пан Гриньків, як бачте, кінотеатр працює. Він вже і артбудінспекцію присилав, і обласну податкову, через депутатів Верховної ради присилав, і йому нічого не виходить. Звичайно, що нам сумно, тому що прийшлося виселити магазин “Технолюкс” і зробили зараз вхід через “Технолюкс” і працює в нас один зал. І саме обідно,  розумієте що пан Гриньків вже опустився до того, що він почав писати листи в райвідділ освіти, а відділ освіти звичайно по школах, якими забороняли дітям ходити до кінотеатру. Але, як бачте, діти в кіно ходять, діти тішаться, тому що кіно це є для молоді в основному…”, – звернувся до золочів’ян підприємець Бартків Ігор Михайлович.
Також, Ігор Бартків запросив усіх в кінотеатр на найновіші фільми.
Нагадаємо, що у травні 2018 року у Золочеві відкрився сучасний 3D кінотеатр. Золочів може похвалитися одним з найбільших екранів серед кінотеатрів у Західній Україні. Для того аби Золочів мав сучасний цифровий 3D кінотеатр Ігор Бартків витратив більше 5 мільйонів гривень. 

Залишити відповідь