Безкоштовне навчання в Польщі: Технікум №1 в Тарнобжегу

Технікум №1 в Тарнобжегу ім. Кс. Кардинала Стефана Вишиньського.
Додаткова інформація на сторінці школи www.zsp1.tarnobrzeg.pl
Або за телефоном +38 093 7591959

Навчаємо професій:
-технік обслуговування пасажирів авіаліній і морського транспорту,
стюардеса\стюард (4 роки навчання)
В технікумі готують до роботи в різних видах транспорту. Перевезення людей стає дедалі популярнішим і зростає попит на кваліфікованих фахівців. Ця професія для допитливих людей та для тих, хто любить приймати виклики. Навчання проводиться під наглядом офіцерів вищої школи повітряних сил в Дебліні. Крім того, підписано угоду про співпрацю між ZSP № 1 в Тарнобжегу і LOT Polish Airlines.

-технік інформатик /програміст (4 роки навчання)
Технік інформатик є фаворитом на польському і європейському ринку праці. Освіта в цьому напрямку надає можливість працювати в компанії з ІТ – сектора, великих корпорацій, а також в їх власних прибуткових видів діяльності. У процесі навчання учень матиме доступ до сучасних комп’ютерних програм в добре облаштованому класі. Наші учні проходять професійне навчання у Ріміні – Італія, Малага – Іспанія…

-технік перукар (4 роки навчання)
Професія для всіх тих молодих людей, які спритні, творчі, які цінують незалежність, в кого є почуття краси і естетики, молодь вчиться виконувати різні процедури, професійні укладки волосся та фарбування волосся. Вони навчаються, як вміло керувати командою і що дуже важливо в професії перукаря основам спілкування з клієнтами. І все це під наглядом професіоналів і фахівців в цій області, тому що варто вчитися у кращих.

-технік харчування та гастрономії (4 роки навчання)
Технологія харчування, навички пов’язані з плануванням і організацією харчування в закладах громадського харчування і сім’ї. Учні вчаться організувати підприємства громадського харчування, побутові, майстерно приготовані страви відповідно до принципів здорового харчування, естетичних додатків і їх правильної обробки. Вони набувають навичок активної поведінки на ринку, ведення власного бізнесу, підготовки бізнес – плану і т. д.


-технік продажу і дистрибуції (4 роки навчання)
Наша школа має комп’ютерні класи, облаштовані програмним забезпечення для роботи торгової компанії. Учні вивчають принципи обробки економічних програм. У нас є добре обладнаний клас моделювання для проведення роздрібних продажів і оптової торгівлі. Під час навчання учень отримує 4 – тижневий досвід роботи в обраному ним закладі праці. Ми беремо участь у проектах ЄС, в яких учні проходять іноземну практику.

-технік обслуги туристичної (4 роки навчання)
Технік обслуги туристичної є сучасною професією, надають можливість самореалізації, що дозволяє поєднувати хобі і пригоди з роботою. Випускники даної професії високо цінуються роботодавцями, які потребують хороших та освічених працівників і хочуть адаптуватися до змін в туризмі. А також учні мають можливість проходити практику в рамках угоди про партнерство між школою і польським Baltic Shipping Co. Polferries в Колобжегу, пасажирських поромів Baltivia, CRACOVIA, портів Гданська(Польщі ) і Стокгольму (Швеції).

-ліцей  дипломатії (3 роки навчання)
Під час  навчання в ліцеї учнів навчатимуть культури поведінки на дипломатичних зустрічах (риторики голосу, публічні виступи, культури танцю), правил етикету. Після закінчення навчання у нашій школі можуть продовжити навчання у престижних ВНЗ Європи.

-технік організації реклами з елементами комп’ютерної графіки (4 роки навчання)
Організація реклами дуже цікава і перспективна професія. В результаті соціально-економічних змін і розширення ринків збільшився попит на рекламу. Організація реклами-це проведення аналізу маркетингу відповідального за збір інформації необхідної для виконання завдань реклами, готує висновки з дослідження ринку програм, залучення клієнтів до співпраці з компанією, яка бере участь в торгових переговорах, представляє рекламні послуги. Випускники цієї спеціальності завжди в пошуках роботодавців, які цінують добре освічений персонал.

Молодь нашої школи має можливість проходження курсів на пасажирських паромах, які курсують: Гданськ (Польща) – Стокгольм (Швеція), після чого отримує сертифікат, який надає змогу офіційного працевлаштування на промах (за відповідною європейською платою).

Школа бере участь в Європейських проектах, які надають змогу відбування практики в Іспанії (Малага), Італії (Ріміні )…
Учням надається гуртожиток
У вільний час учні мають можливість користати з:
-тренажерного та спортивного залів
-басейн
-спортивного майданчика


Школа організовує курси вивчення польської мови в липні.
Додаткова інформація на сторінці школи www.zsp1.tarnobrzeg.pl
Або за телефоном +38 093 7591959