Бездротові навушники – сучасне майбутнє в аксесуарах

Навушники без проводів нещодавно з’явилися у продажу і стали найкращим способом забезпечити комфорт для більшості користувачів, яким набридли класичні аксесуари. Навушники без проводів не обмежують людину в рухах, а також дозволяють без проблем керувати автомобілем, не порушуючи при цьому правил дорожнього руху.

Подібні моделі мають велику кількість нових функцій, вони привабливі і відрізняються простотою в застосуванні. Пропонуються у різних варіаціях. Вибираючи навушники бездротові бажано приміряти їх, а також оцінити форму виконання і колір. Вони виготовляються із міцного пластику, але їх легко втратити, що є головним мінусом такого аксесуара.

Види навушників

Наявність кількох варіацій дозволить зробити ідеальний вибір, ґрунтуючись на своєму бюджеті та особистих уподобаннях. Найбільш популярними видами навушників без проводів прийнято вважати такі варіації:

 1. Вкладиші. Найкращий варіант для непомітного використання, тому що навушники встановлюються у вушну раковину, але не дуже щільно прилягають;
 2. Вакуумні. По виконанню такі ж, як і вкладиші, але доповнюються силіконовою прокладкою, що покращує герметичність та кріплення;
 3. Накладні. Кріпляться на поверхні, забезпечуючи ідеальний звуковий баланс та комфортні умови прослуховування;
 4. Повнорозмірні. Охоплюють усе вухо, що здавлює і водночас мінімізує зовнішній шум.

Окремо виділяють навушники для ПК, мобільного телефону, бігу та спорту, а також інші моделі з різним функціоналом.

Різноманітність гаджетів

Навушники відрізняються виконанням та формою, кольором та розмірами. Конструкція також різна, адже є моделі із додатковими кнопками та функціоналом. Серед додаткових можливостей та функцій можна виділити кілька моментів:

 • вологозахисні моделі для спортсменів;
 • з підсвічуванням для безпечного пересування у темний час доби;
 • адаптивний еквалайзер;
 • мікрофон із придушенням шуму;
 • вбудована пам’ять;
 • лічильник кроків;
 • акумуляторний чохол та багато іншого.

Постійний розвиток нових технологій не обмежуватиме покупців у виборі аксесуарів та гаджетів. Інтернет-магазин «ЖЖУК» пропонує різноманітність моделей з можливістю зробити вибір, вказуючи в системі фільтрів власні запити, критерії та уподобання. Додаткові консультації можна отримати у менеджерів. Замовлення доставляється всіма областями України з оплатою різними способами.

Next Post

Платна автостоянка у Золочеві

В місті Золочеві по вул. Бродівській, 19 (колишня Валянкова фабрика) знаходиться платна автостоянка в закритих приміщеннях для автомобілів. Все під охороною. Тел. 0979005092. Поділіться цим у соцмережах:
Автостоянка
Золочів.нет