Бета-версію Windows 8 завантажили за добу вже мільйон користувачів

За першу добу, з моменту виходу, бета-версію операційної системи Windows 8 завантажили мільйон разів. Про це повідомляється в мікроблозі Building Windows 8, який ведуть розробники ОС. Першу загальнодоступну версію Windows 8, Developer Preview, яка вийшла у вересні, скачали 500 тисяч разів за перші 12:00, з чого випливає, що дві версії ОС викликали приблизно однакову цікавість у користувачів. Бета-версія Windows 8, представлена ??під назвою Windows 8 Consumer Preview, стала доступна для завантаження 29 лютого приблизно о 16:00 годині за київським часом.

На відміну від Developer Preview, вона призначена не тільки для розробників, а й для пересічних користувачів. В Consumer Preview з панелі завдань зникла кнопка “Пуск”, яка довгий час була візитною карткою Windows. Крім того, Microsoft змінила логотип системи і зробила його двоколірним, а також ввела нові прийоми управління – наприклад, щоб переключитися зі “звичайного” ??інтерфейсу на Metro, потрібно затримати курсор миші в нижньому лівому куті екрану. Очікують, що фінальна версія ОС вийде у вересні-жовтні 2012 року, проте Microsoft коментарів поки що не дає.
За матеріалами: tsn.ua

Залишити відповідь

Next Post

ДОПОМОЖІМО ЄВГЕНУ ДЕМЧИШИНУ

У районну державну адміністрацію звернулась Оксана Миколаївна Демчишин, жителька м. Золочева, вул. Б. Хмельницького, 9/31, щодо надання матеріальної допомоги для лікування сина, Євгена Павловича Демчишина, 1994 року народження. З 1 січня 2012 року юнак знаходиться на стаціонарному лікуванні у відділі дитячої гематології та інтенсивної хіміотерапії. На даний час стан хворого […]