“Беркутівець”, який розганяв Майдан 30 листопада, – досі в лавах МВС

Командир роти “Беркута” Євген Антонов, який став відомим після кривавого розгону Майдану 30 листопада 2013 року, досі працює в Міністерстві внутрішніх справ.

Про це йдеться у відповіді з МВС від 5 жовтня на депутатський запит Ігоря Луценка, який депутат публікує у своєму блозі на “Українській правді”.

“Беркутівець” Євген Антонов, який розганяв Майдан 30 листопада, досі служить у МВС

“Всі ці майже два роки міністерство внутрішніх справ в судах, в службових розслідуваннях захищало і захищає беркутівців”, – обурюється Луценко.

berkut
Командир роти “Беркута” Євген Антонов під час розгону Майдану

Історії Антонова він протиставляє історію активіста Андрія Медведька, якого утримують у СІЗО за звинуваченням у причетності до вбивства журналіста Олеся Бузини.

Андрій Медведько

“До Майдану на нього полювали тітушки і служба зовнішнього спостереження МВС як на опозиційного активіста. Пройшов Майдан, пройшов так звану АТО. Коли він повернувся з фронту, ті самі міліцонери, що полювали на нього до Майдану, “закрили” Андрія Медведька за звинуваченням у “вбивстві Бузини”, – зазначає депутат.

Джерело: Українська правда.

Залишити відповідь

Next Post

Порядок обкладення ПДВ операцій з експорту товарів за ціною, нижчою собівартості

Золочівська ОДПІ повідомляє, що ДФС України у листі від 10.08.2015 № 16878/6/99-99-19-03-02-15 надала роз’яснення стосовно оподаткування ПДВ операції з експорту товарів за ціною, нижчою за собівартість. У випадку, коли собівартість експортованих товарів перевищує їх договірну вартість постачання, експортер складає дві податкові накладні: одну – на суму, розраховану виходячи з фактичної […]