“Березневий” тенісний турнір у Золочеві

Потроху набирає обертів після зимової перерви світовий тенісний тур. Продовжують яскраво сяяти там наші зірки і зіроньки. Юна Марта Костюк доходить до фіналу турніру WTA в Китаї, а Еліна Світоліна успішно стартує на престижному турнірі в Індіана-Велсі, здобувши 300-ту перемогу в професійній кар’єрі.
Тим часом з добрим весняним зачином стартує і золочівський теніс. Сьогодні завершився вже другий за останні два тижні турнір “Березневий”.
У заявочний список змагань потрапило 13 спортсменів. Склад учасників був дещо послаблений через відмову від турніру лідера останніх років Ореста Становича та 4-го номера рейтингу Ігора Хоміцького.

Цим фактором вдало скористався Володимир Нагачевський. На його шляху до титула із високорейтингових залишилися лише давньо-ветерани: Р.Мерещак – у півфіналі та Ю.Кулик – у фіналі. Цей матч як і часто буває у фіналах проходив на фоні високої внутрішньої напруги. Поступаючись 2:5 у першому сеті Ю.Кулик ціною величезних затрат довів його до тай-брейку. Але на цей час ігровий маятник пішов в іншу сторону і 13-й гейм з рахунком 7:3, а з ним і сет взяв Нагачевський. В другому сеті 20-річна перевага у віці стала визначальною – 6:3.
Після здобуття титула Володимир після кількарічної перерви очолив рейтинг золочівського тенісу.
У такому ж непростому матчі за 3 місце, теж з віковою різницею понад 20 років Р.Мерещаку вдалося перемогти В.Сембая.
5-м завершив турнір М.Олійник, а на високій 6-й позиції престижного турніру перспективний 13-річний юніор В.Галай.