Батьки незадоволені поділом класів у двох школах Золочева (відео)

zasidaannja2 вересня 2013 року у сесійній залі Золочівської районної ради відбулося засідання на якому розглядали заяви батьків, які були незадоволені поділом класів.

Зокрема дане питання торкнулося учнів та батьків Золочівських загальноосвітніх шкіл №1 (6клас) та №2 (8 клас).  У засіданні взяли участь комісія з питань освіти, представники районної ради, районної адміністрації, відділу освіти, депутати, батьки та директори шкіл. 

Детальніше дивіться у нашому відеорепортажі:

В результаті засідання прийнято рішення рекомендувати управлінню з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації не проводити розформування учнівських класів шкіл міста Золочева.


Залишити відповідь

Next Post

День знань відсвяткував Золочівський коледж Львівського НАУ 2 вересня

Свято пройшло в урочистій, піднесеній атмосфері. Настоятель місцевої церкви о.Сергій благословив колектив викладачів та студентів коледжу на щасливий початок нового навчального року. З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Павлюк Микола Васильович. Він розповів про досягнення коледжу та його перспективи, нагородив грамотами кращих працівників. Запашним короваєм зустрічали на святі […]