Тарас Батенко звернувся до Прем’єра та Міністра юстиції з вимогою зобов’язати УПЦ (МП) внести зміни в свої реєстраційні документи

batenkoНародний депутат Тарас Батенко спільно з колегами-депутатами звернулися до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Міністра юстиції України Павла Петренка з вимогою внести зміни в реєстрацію УПЦ МП, яка підпорядковується Російській церкві.

“Моя позиція щодо нашого сьогоднішнього звернення до А. Яценюка та П. Петренка про вимогу зобов’язати УПЦ (МП), яка підпорядковується Російській церкві, внести зміни в свої реєстраційні документи.
Настав час Україні розставити крапки на “і” в питаннях міжконфесійних відносин. Ми чітко розуміємо, що сьогодні Українська православна церква Московського патріархату, яка такою офіційно і не називається, фактично сповідує ідею “Русского мира”. Ми розуміємо також, що розподіл Української православної церкви в цілому на київський та московський патріархати є дуже умовним. При тому на офіційному сайті цієї церкви, не говорячи про статутні документи не йдеться жодним чином про підпорядкованість Російській православній церкві. І не всі громадяни розуміють і знають взаємозв’язок Української православної церкви із московським патріархатом. Тому ми вважаємо і наполягатимемо за необхідне звернутися до Міністерства юстиції України з вимогою зобов’язати Українську православну церкву московського патріархату внести відповідні зміни до статутних документів, які б дозволили віруючим чітко ідентифікувати підпорядкованість цієї церкви Російській православній церкві. Рівно ж цим, ми звертаємося до прихожан цієї церкви та інших прихожан православних церков ініціювати звернення на своєму рівні до настоятелів Української православної церкви, до архієреїв та ієрархів стосовно ініціювання таких самих звернень до глав Української православної церкви щодо зміни назви, щоб вона чітко відповідала суті сьогоднішнього часу цієї церкви, а саме підпорядкованістю московського патріархату, а також своєї підпорядкованості. Ми чітко повинні сказати, хто стоїть по ту чи іншу сторону барикад, щоб суспільство знало і розуміло хто є хто сьогодні в Україні. Хто боронить Україну, а хто здає її агресору. Слава Україні!” – зазначає Тарас Батенко.


Залишити відповідь

Next Post

Управління соціального захисту інформує

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали До Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» від 04.03.2015 № 105 Порядом визначено механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних […]