Тарас Батенко з трибуни парламенту озвучив проблему обладнання світлофорами та належним освітленням пішохідних переходів

Тарас Батенко з трибуни парламенту депутатським запитом озвучив проблему щодо обладнання світлофорами та належним освітленням пішохідних переходів на швидкісних автомагістралях Львівщини. 

Пішохідні переходи через траси Київ – Чоп та Львів – Тернопіль мають бути обладнані світлофорами та освітлюватися належним чином, а проїжджу частину магістралей слід відокремити від пішохідних доріжок спеціальним турнікетами.
Про це йдеться в запиті голови політради УКРОПу, народного депутата зі Львівщини Тараса Батенка, адресованому міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та виконувачу обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку. Йдеться, передусім, про відрізок автошляху в межах села Розвадів Миколаївського району Львівської області.
«Вдосконалення безпеки дорожнього руху на цій аварійній ділянці дороги шляхом встановлення світлофора відповідатиме інтересам пішоходів та водіїв, оскільки значно покращить безпеку руху для всіх його учасників, зменшить кількість ДТП, а найголовніше – збереже здоров’я, життя та майно наших громадян», – йдеться в тексті запиту.
За словами Тараса Батенка, відсутність світлофора на зазначеній ділянці перетворила перехід через дорогу на небезпечну пригоду з невідомими наслідками. Лише у 2014 році на відрізку міжнародної автодороги Київ – Чоп у межах Розвадова сталося 23 аварії, унаслідок яких загинули 4 особи та ще 14 отримали травми. Водії часто не встигають зменшити швидкість руху, повертаючи в бік Нового Роздолу та Жидачева на нерегульованому перехресті. Це ставить під загрозу й життя пішоходів, адже поблизу розташована зупинка громадського транспорту, зазначив нардеп. З такою ж проблемо зіткнулися й мешканці села Плугів Золочівсього району, через яке проходить траса Львів – Тернопіль, додав Тарас Батенко. Нардеп закликав керівників уповноважених відомств виділити кошти на встановлення світлофора, зовнішнього освітлення, турнікетів та знаків обмеження швидкісного режиму руху транспорту на зазначених ділянках автошляхів.

Нагадаємо, що у жовтні до Вільного мікрофону звернулися із села Плугів, Золочівського району із проблемою безпечного пішохідного переходу біля школи.

Залишити відповідь

Next Post

Працівники Золочівського ДЛГП "Галсільліс" посадили дерева на зрубі 2015 року

Працівники Золочівського ДЛГП “Галсільліс” посадили дерева на території Сасівської сільської ради, де було здійснено вирубку у 2015 році. Посадили дерева за схемою: 7 – сосни, 3 – дуба. Підприємство планує посадити дерева на території Білокамінської сільської ради – площею 2 гектари, а також на території Сновицької сільської ради – площею […]