Тарас Батенко з колегами підготували й зареєстрували законопроект щодо заборони імпорту книжок з росії та білорусі

Народний депутат України Тарас Батенко з колегами підготували й зареєстрували законопроект щодо заборони імпорту книжок з росії та білорусі.

“Спільно з колегами у парламенті підготували й зареєстрували законопроект щодо заборони імпорту книжок з росії та білорусі. Роками на російську пропаганду «заплющували очі», тому зараз, під час війни, маємо виправити цю помилку та не дати ворогу жодного шансу приспати нашу пильність і зманіпулювати історією. Заборона поширюється на видавничу продукцію, яка виготовлена, або привезена з рф чи білорусі, а також книжкових видань, що містять твори, автори яких є або були у будь-який період після 1991 року громадянами держави-агресора, за винятком колишніх громадян держави-агресора. Раніше видані дозволи на ввезення такої продукції скасовуються, а вже завезені книжки вилучаються з продажу. Крім цього література, видана російською мовою, буде перевірятись на предмет наявності у ній антиукраїнської пропаганди. Під законопроектом стоять підписи понад 50 моїх колег, тож ми очікуємо на прийняття рішення на найближчих засіданнях парламенту”, – про це повідомив Тарас Батенко у Фейсбук.

Next Post

Повітряні сили ЗСУ збили три російські ракети (відео)

Командування Повітряних Сил ЗСУ, повідомляє, що Повітряні Сили Збройних Сил України збили одразу три крилаті ракети запущені по території України з акваторії Чорного моря. ВІДБИТО РАКЕТНИЙ УДАР. Сьогодні, 14 червня, у проміжку часу з 12.20 по 13.20, Повітряні Сили Збройних Сил України збили одразу три крилаті ракети (імовірно “Калібр”) запущені […]