Тарас Батенко направив запит у Генеральну прокуратуру щодо припинення незаконної вирубки лісів і не лише

derevaНардеп Тарас Батенко направив два депутатські запити: у Генеральну прокуратуру та у Державну пенітенціарну службу України.

“Щойно з трибуни Верховної Ради України були озвучені мої два індивідуальних депутатських запити та кілька колективних у співавторстві. Два з них стосуються виборчого округу. А саме:
– запит на Генеральну прокуратуру щодо припинення незаконного та варварського винищення лісів, що завдає значної шкоди екології регіону Розділля та Білого Каменя у Львівській області. При підготовці цього запиту використав відео-матеріали “Золочів. нет”, а також фотографії депутата Львівської обласної ради Галина Січ та моїх помічників з місця вирубки лісів біля Нового Роздолу.
Для вирішення цієї проблеми планую подати пропозиції по посиленню відповідальності за незаконну вирубку лісів.
– запит на Державну пенітенціарну службу України щодо відновлення функціонування Держівської виправної колонії №100. Незважаючи на реформування пенітенціарної системи не можна залишати без роботи більше ніж 170 працівників колонії, що може призвести до зростання соціальної напруги серед громади Миколаївського району”. – про це написав Тарас Батенко у Facebook.

Щойно з трибуни Верховної Ради України були озвучені мої два індивідуальних депутатських запити та кілька колективних у …

Опубліковано Тарасом Батенком 18 березень 2016 р.