Тарас Батенко: “Корупція нині навіть більший ворог, ніж Росія”

Останні дні до Нового року – найкращий час для підбиття підсумків, аналізу помилок та планування майбутнього. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат Тарас Батенко.

“На жаль, рік, що минає, не став для України переломним. Влада у 2017-му постійно намагалася спаплюжити всі здобутки Революції гідності. Уже зрозуміло, що мета сьогоднішніх можновладців – відбудувати у країні авторитаризм і продовжувати грабувати Україну та українців, як це робило попереднє керівництво.
Корупція нині навіть більший ворог, ніж Росія. Адже вона вбиває державу зсередини.
І найстрашніше, що частина населення досі не зрозуміла – усі підвищення зарплат і пенсій з’їла інфляція, погляньте на курс! Мотивація влади проста: що більший бюджет, то більше можливостей його розікрасти. Але люди розуміють, що є головним ворогом України і хто є поплічниками цього ворога. Тому вони виступають не за тих чи інших політиків, а проти корупції.
І у відповідь на дії влади зростає підтримка опозиційних сил – у першу чергу УКРОПу. Тільки за минулий рік у нас додалося понад 500 депутатів, партія – четверта серед усіх політичних сил.
Влада хоче провалити законопроект про реінтеграцію Донбасу та уникнути розриву дипломатичних відносин з Росією, а саме на такому розриві й на визнанні РФ державою-агресором наполягає УКРОП. Ці рішення треба було приймати ще в 2014 році, під час анексії Криму.
Але схоже, що війна владі вигідна, адже вона відволікає увагу суспільства від корупціонерів, забезпечує багатомільйонні контракти для провладних бізнесменів, безглузді з точки зору оборони.
Які ж завдання стоять перед Україною та українцями у 2018 році? Звичайно, це перемога у війні. Ми маємо змусити владу перемагати, а не заробляти! Але передусім необхідно подолати корупцію. 2018-й має стати останнім роком для корупціонерів. Також потрібно створити нормальні умови для підприємців. Щоб люди перестали виїжджати закордон. Надзавдання – щоб повернулися ті, хто вже виїхав.
Ми в УКРОПі розуміємо: щоб подолати політичну корупцію, слід змінити політичну еліту. А для цього необхідна зміна виборчої системи – прийняття нового Виборчого кодексу. Саме тут – Кощієва смерть нинішньої влади.

Віримо в підтримку українців, у вашу підтримку. Разом ми подолаємо всі труднощі, і перемога буде за патріотами!”  пише Народний депутат України Тарас Батенко.