Баскетбольний клуб “Золочів” став срібним призером обласних змагань (відео)

Кожної другої неділі вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту, а враховуючи ще й  те, що 2012 рік названий “Роком спорту та здорового способу життя”, 8 та 9 вересня цього року у містах Сокаль та Червоноград, в рамках ХХІ спортивних ігор Львівщини, відбулися обласні змагання з баскетболу. Приємно відмітити, що у змаганнях взяв участь баскетбольний клуб “Золочів”.
Перед початком змагань відбулась урочиста частина, концерт та нагородження найкращих працівників фізичної культури та спорту Львівської області. Після урочистої частини відбулися змагання з баскетболу.

У першому поєдинку баскетбольний клуб “Золочів” впевнено переграв своїх суперників з міста Стрий. В наступній зустрічі в запеклій боротьбі золочівська команда поступилась господарям змагань, команді із міста Сокаль, а в завершальному поєдинку розгромила команду із міста Миколаїв. Цим самим здобувши срібні нагороди змагань.

По закінчені ігор відбулось нагородження команд кубками, медалями та грамотами.

Варто також відмітити, що минулого року БК Золочів на обласних змаганнях також здобув срібні нагороди.

 Інформаційний портал “Золочів.нет” щиро вітає команду з доволі непоганим результатом і бажає нових досягнень.

Залишити відповідь

Next Post

До відома платників податків міста Золочева та Золочівського району

За січень-серпень 2012 року головним офісом Золочівської міжрайонної державної податкової інспекції забезпечено виконання плану з мобілізації надходжень до Зведеного бюджету України податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються органами ДПС, на 108%. Понад план зібрано 3457,6 тис.грн. податків. До державної скарбниці надійшло протягом перших 8-ми місяців поточного року – 13348,3 […]