Відбулася товариська баскетбольна гра Золочів-Рогатин…

4 березня 2012 року у Золочеві відбулася товариська баскетбольна  гра. У грі взяли участь Золочівська молодіжна команда (20-35 років) БК “Золочів” та ветерани баскетболу (30-45 років) група “Здоров’я” з міста Рогатина Івано-франківської області.

Гра закінчилася з рахунком 44:23 на користь гостей із Рогатина.

Організатором приїзду рогатинської команди був депутат обласної ради Сергій Насалик, який безпосередньо взяв участь у грі.

На товариському матчі були присутні голова міста Рогатина Володимир Гусак,  голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та та інші вболівальники.

Хочеться зауважити, що такі товариські матчі стали уже хорошою традицією для міст Золочева і Рогатина. Минулого разу золочівська команда була у гостях у рогатинців, де у баскетбольній грі отримала перемогу. Тож надіємося, що цю хорошу баскетбольну  традицію буде продовжено.

Залишити відповідь

Next Post

“Жив-був пес” - кращий анімаційний фільм століття

Цьогоріч виповнюється 100 років радянській анімації. На честь цього поважного ювілею сто професійних режисерів, художників і критиків у сфері анімації склали “Золоту сотню” мультфільмів, створених за ці роки. Кращим анімаційним фільмом за останнє століття став “Жив-був пес” Едуарда Назарова. Переможцю рейтингу, мультику “Жив-був пес”, вдалося обійти головного претендента на пальму […]