Бандуристи Золочівської музичної школи нагороджені Гран-прі на обласному конкурсі

В суботу 27 квітня 2013 року ансамбль бандуристів Золочівської державної музичної школи взяв участь у заключному концерті Обласного конкурсу дитячих ансамблів бандуристів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Дійство відбулося у Львівському органному залі.
У фінал Обласного конкурсу вийшли 14 музичних шкіл. Ансамбль бандуристів Золочівської музичної школи був нагороджений Гран-прі, а їх керівник Ірина Варянко – грамотою. Про це “Золочів.нет”  повідомила завуч Золочівської ДМШ Лип’як Галина Ярославівна.

Нагадаємо, що 17 квітня 2013 року у Народному домі міста Золочева проходив І тур цього Обласного конкурсу ансамблів бандуристів.
Довідка:
Гран-прі (фр. Grand Prix – великий приз) – головна нагорода на найбільших конкурсних заходах в галузі культури і мистецтва (фестивалях, оглядах, конкурсах).

Залишити відповідь

Next Post

Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»

За десять років свого існування етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» став музичною візитівкою Львова та його найпопулярнішім весняним фестивалем. «Флюгери Львова» проводяться на початку травня у самому серці Львова – ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Щороку «Флюгери» збирають кілька тисяч відвідувачів. «Флюгери Львова» – це свято, на якому люди […]