B листопаді у Львові справжня бомба гумору “COMEDY SHOW UA”

Відсутні рамки, ніяких заборон – лише сміх і маса приголомшливих гумористичних номерів – це гарантія того що унікальна атмосфера залу буде переповнена реготом і відмінним настроєм !)))

Сеанс лікувальної сміхотерапії можна відвідати 4 листопада в Культурно-освітньому центрі ім О. Довженка. «Comedy Show UA» – найпопулярніший в Україні гумористичний проект, попередником і зразком якого стало відоме телешоу «Comedy Club».

Це гострий і актуальний гумор, жарти, мініатюри, скетчі, стендап і музичні номери від кращих коміків і дуетів країни! Це завжди смішні, життєві історії, в яких кожен впізнає себе, своїх близьких, друзів, і посміється над навколишнім світом. Тут немає місця банальностей, тільки справжній Stand Up. Життя як воно є. Ми говоримо те, про що Ви думаєте.

У складі учасників «Comedy Show» – найбільш впізнавані і популярні резиденти таких гумористичних телепроектів, як «Comedy Club», «КВН», «Бійцівський клуб», «Розсміши коміка»,«Убойная лига»,«Бігуді Шоу»,«Понаїхало»,«Дві смужки»,«Сміх без правил»,«Комік на мільйон», «Ліга сміху» і ін.  Творець і продюсер «Comedy Show UA» – відомий гуморист і шоумен Дядя Жора. Він же є одним з резидентів проекту.

НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ!
КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ! KASA.IN.UA 100 – 390 грн. тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77.