Глава уряду – Микола Азаров хоче щоб всі міністри спілкувалися з людьми у Facebook

«Я дуже багато отримую від спілкування, хоча, звичайно, різні речі там пишуть. Іноді думаю: «Як таке можна прем’єр-міністру побажати? Навіть ворогу таке важко побажати, а тут прем’єр-міністру пише», – зазначив глава уряду.

При цьому він спростував чутки недоброзичливців про те, що його сторінку на Facebook він особисто не веде. «Все байки про те, що я сам особисто не читаю, не виходжу і замість мене хтось пише, щось відповідає – абсолютно не відповідають дійсності. Як би важко з часом не було, я завжди знаходжу час для того, щоб сам особисто спілкуватися і відповідати. Для мене це спілкування важливо, тому, що це прямий діалог з людьми»,– заявив він.

Крім цього, Микола Азаров зазначив, що він вимагає від кожного міністра особисто спілкуватися в соціальних мережах з людьми: «Я зажадав, щоб кожен міністр займався. Не через помічників фільтровану інформацію отримував, не через служби, а безпосередньо, що відбувається на місцях».

Нагадаємо, прем’єр-міністр – традиційно щоп’ятниці спілкується з користувачами соціальної мережі Facebook.

Джерело:ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

На День Соборності береги Дніпра поєднає двохсотметровий прапор

22 січня громадські активісти з’єднають береги Дніпра найбільшим прапором України. Про це повідомив співголова Громадянського руху «Вперед!» Андрій Панаетов. За його словами, під час Громадянського Дна Соборності представники різноманітних об’єднань з усієї України складуть із двох частин національний стяг завдовжки 200 метрів. «Завтра на Пішохідному мості, який з’єднує правий берег […]