АвтоМайдан вимагає люстрації

lustrasijaАвтоМайдан  сьогодні приїхав на Банкову під Адміністрацію Президента підтримати прийняття нарешті люстраційного закону “Про очищення влади”, за яким надмірні функції влади будуть ліквідовані, всі державні органи мають пройти перевірку на детекторі брехні, під час проведення якої державні чиновники повинні будуть пояснити і походження свого майна та членів своїх родин у тому числі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Віталій Уманець.“У разі, якщо дерслужбовець не пройде перевірку, то він не буде мати права займати посаду в органах влади протягом наступних 10 років. Все українське суспільство має стати люстраційним комітетом і контролювати нові призначення на посади, списки кандидатів мають бути відкритими і громадяни повинні мати час для ознайомлення з кожним із них і в разі, якщо з’ясується, що потенційний чиновник має заплямовану репутацію, встигнути відповідно відреагувати та проінформувати про це все суспільство.

Учасники сьогоднішньої акції будуть вимагати від новообраного Президента України подати цей законопроект від свого імені на розгляд Парламенту, який має його прийняти ще до дострокових виборів до Верховної Ради, яких сьогоднішні нардепи так бояться.

У Президента для цього є три тижні, інакше цегла, з якої МИРНІ учасники сьогодні на Банковій виклали слово “ЛЮСТРАЦІЯ”, може полетіти вже у вікна владних кабінетів.

Час пішов. ” – пише Віталій Уманець.


Залишити відповідь

Next Post

УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗУ З ПОНЕДІЛКА – ЯЦЕНЮК

Уряд України готується до зупинки поставок російського газу з понеділка. Відповідне розпорядження дав профільним відомствам прем’єр Арсеній Яценюк. Доручив профільним відомствам готуватися до відключення з понеділка #газ`у з РФ. Україна подає на Росію в суд http://t.co/HufzeDXDF8 — Arseniy Yatsenyuk (@Yatsenyuk_AP) June 13, 2014 “Доручив профільним відомствам готуватися до відключення з […]