АВТОДОР: ВІДРЕМОНТУВАЛИ ОДНУ З НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ДІЛЯНОК АВТОДОРОГИ Н-02 ЛЬВІВ-ТЕРНОПІЛЬ

Під час травневих свят дорожники завершили роботи з ремонту однієї із найбільш зруйнованих ділянок автомобільної дороги Н-02 Львів – Тернопіль. Тепер водії та перевізники долатимуть шлях від м. Винники до с. Словіта комфортно та «з вітерцем».  Про це “Золочів.нет” повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

“Станом на 03 травня на ділянці км 11+257 – 67+000 автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль проведено роботи з відновлення профілю щебеневої основи, холодного фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття протяжністю 19 км, влаштування ЩПС (щебенево-піщаної суміші) – 11,4 км, розпушування – 1,5 км, влаштування 12,5 км вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Ведуться роботи із водовідведення та укріплення узбіч. Влаштовано прикромочних лотків – 405 м п, бортового каменю 2 542 м п. Також проведено роботи по зміцненню основи дороги та регенерації існуючого дорожнього одягу з додаванням нових матеріалів методом холодного ресайклінгу.

Окрім того, проводяться роботи з ремонту ділянки від с. Якторів до м. Золочів автодороги Львів-Тернопіль. Вже цього року дорога Львів-Тернопіль буде повністю відремонтована в межах Львівської області.

Автомобільна дорога Львів – Тернопіль, протяжністю 72,8 км, одна з важливих транспортних артерій не лише Львівщини, але й усього Західного регіону, ремонт якої дозволить значно покращити транспортне сполучення між областями та населеними пунктами та зніме соціальну напругу серед водіїв.

Виконавцем робіт є підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь».” – про це інформують у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Служба автомобільних доріг у Львівській області приносить вибачення водіям за тимчасові незручності.

Залишити відповідь

Next Post

На Золочівщині проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації, на території Золочівського району з 17 квітня по 10 травня 2017 року проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. […]