Автобусний маршрут №465 планують продовжити до смт Поморяни

З метою покращення життя та комфорту мешканців Поморянської територіальної громади, Львівська ОДА ініціювала продовження схеми внутрішньорайонного автобусного маршруту загального користування № 465 Золочів – Бібщани ч/з Ремезівці до смт Поморяни. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Відтак, коригування маршруту дозволить сполучити населені пункти Підгір’я, Коропець, Шпилокоси, Бібщани та Ремезівці з центром територіальної громади смт Поморяни, до складу якої вони входять.

«У зв’язку з реформою децентралізації та неврегульованим питанням повноважень щодо організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в межах ОТГ, постає питання забезпечення транспортного сполученням населених пунктів в межах однієї територіальної громади з центром громади. Від себе робимо усе, аби наші мешканці були охоплені якісним транспортним сполученням», – повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Як зазначають в управлінні транспорту та зв’язку Львівської ОДА, загалом існуюча мережа автобусних маршрутів забезпечує потреби пасажирів в автоперевезеннях і наданні їм необхідних послуг.

Зміни в затверджену мережу автобусних маршрутів (відкриття нових маршрутів, реорганізація діючих, тощо) вносяться на основі обгрунтування, соціальної і економічної доцільності та з урахуванням звернень органів місцевого самоврядування.

Next Post

Без пені та штрафів — основну суму боргу необхідно сплатити до 10 червня

Головне управління ДПС у Львівській області  повідомляє, що Законом України від 04.12.2020 № 1072 -IX внесено зміни до Податкового кодексу (підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення», п.23 ), якими передбачено прощення платнику податків штрафних санкцій та пені, що мають застосовуватися при виникненні податкового боргу. Для того, щоб скористатися такою можливістю, платнику […]