Автобусні перевезення на Львівщині подорожчають

avtobusТариф на перевезення пасажирів в автобусних маршрутах Львівської області може зрости до 30 копійок за один пасажиро-кілометр.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як повідомила Львівська ОДА, збільшення вартості відбудеться лише після оприлюднення та обговорення проекту розпорядження голови Львівської ОДА «Про тарифи на перевезення пасажирів». Водночас термін обговорення проекту розпорядження  не може бути меншим, ніж один місяць з дня оприлюднення.

Рішення було прийнято сьогодні, 6 травня, під час наради із перевізниками та представниками районних державних адміністрацій.

На нараді обговорили ситуацію про фактичний стан перевезень на території Львівщини. Зокрема, за словами перевізників, підняття вартості проїзду як ніколи зумовлено зростанням цін на паливно-мастильні матеріали. Відтак, представники автотранспортних підприємств наголошували, що теперішній тариф у розмірі 25 копійок за кілометр є збитковим.

Однак, як розповіли ZAXID.NET пасажири, деякі перевізники ще минулого тижня самовільно підняли ціни на проїзд на 40% до прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, що з 1 травня вартість проїзду в автобусах та маршрутках міста Львова зросла з 2 до 3 грн.

Джерело: 

ZAXID.NET


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Терористи відпустили полонених шахтарів (відео)

Усі шестеро бранців – троє шахтарів з містечка Новогродівка на Донеччині та ще троє тамтешніх депутатів, яких терористи схопили в полон – уже на волі. Один із гірників – Олександр Вовк прибув потягом до Києва – щоб лягти на лікування після катувань. Він уже пацієнт Київського інституту нейрохірургії. Ще двох […]