Авіатранспортом розкидатимуть вакцини проти сказу для диких тварин

З метою виконання плану та враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин в Україні та області зокрема, на території області в 20-ти районах у вересні – жовтні місяцях 2019 року буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцинацією буде охоплена територія 17.3 тис. км².

Вакцину розкидатимуть із літака, місцевих мешканців наполегливо просять не рухати принади з біологічними препаратами і не чіпати їх руками. Приманки розкидають над лісовими та польовими угіддями краю, поза територіями населених пунктів. Принада безпечна для людей і тварин. Це є невеликі брикети розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Розповсюдження вакцини не проводиться над населеними пунктами, болотами, водоймищами, авто -та залізничними шляхами та місцями проведення польових робіт.

Звертаємось до мешканців району з проханням з порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за порозуміння!
Золочівське районне управління Головного управління Держпродсоживслужби у Львівській області

Next Post

Продається земельна ділянка під забудову у Золочеві

Продам земельну ділянку площею 9,5 сотих під забудову, по вул. Польній у Золочеві, біля дитячого майданчика. Терміново. Тел.: 0980659565 – Юра. Поділіться цим у соцмережах: