29 вересня, в Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, керівний склад повітряного командування «Захід» разом представниками силових структур Львівщини та у супроводі почесної варти Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного зустріли тіло загиблого львів’янина Віталія Вільхового, який став жертвою авіатрощі Ан-26 поблизу Чугуєва. Про це інформують у Службі зв’язків з громадськістю повітряного командування “Захід”.
“Курсанту вдалося вижити у жахливій аварії, утім, на жаль, він помер від опіків у лікарні наступного дня після падіння літака.
Сьогодні ж з Віталієм прощалися на Меморіалі слави у Харкові.
Похорон відбудеться завтра, 30 вересня, о 12:00, у його рідному селі Волиця Сокальського району.
Військовослужбовці повітряного командування «Захід» висловлюють глибокі та щирі співчуття близьким та рідним Віталія.
Майбутній навіки пілот. Вічна і світла пам’ять!”, – йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю повітряного командування “Захід”.