Аваков розпочав кадрові зміни у МВС

mvsВиконуючий обов’язки Міністра внутрішніх справ Арсен Аваков провів ряд кадрових змін в органах МВС.

Як зазначається в інформації на офіційному сайті МВС, Аваков звільнив голову київської міліції генерал-лейтенанта Валерія Коряка (його вважають причетним до розгону Євромайдану 30 листопада, – ред.). Замість нього призначено полковника міліції Юрія Мороза.

Окрім цього, звільнено начальника департаменту ДАІ генерал-майора міліції Володимира Астапковича. На цю посаду Аваков призначив полковника міліції Анатолія Сіренка.

Також звільнено з посади начальника департаменту громадської безпеки Олексія Крикуна, а на його місце призначено полковника міліції Володимира Ошовського.

З посади начальника департаменту внутрішньої безпеки МВС звільнено Олександра Тулаєва, призначено Віталія Яловенка.

Також кілька кадрових змін сталося в обласних управліннях МВС. Зокрема Арсен Аваков звільнив начальника міліції в Дніпропетровській області Віктора Бабенка, замість нього працюватиме полковник Георгій Гогуадзе. Замість головного міліціонера Черкащини Володимира Ліпандіна призначено Леоніда Бойка. Також звільнено Василя Варцабу з посади начальника управління МВС України в Закарпатській області.

Також  Арсен Аваков призначив службового розслідування за фактами дисциплінарних проступків, перевищення службових повноважень керівниками міліцейських підрозділів в ряді регіонів, що призвело до перешкоджання реалізації громадянами права на мирні зібрання, посягань на їх життя і здоров’я.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни взяли участь у кількатисячній ході на підтримку Майдану в Римі (відео)

23 лютого наші золочів’яни разом із іншими українцями, які зараз в Римі, провели пішу ходу на підтримку Майдану та вшанування померлих Героїв Майдану. “Ідея пішої ходи виникла давно і вимагали її ми, прості люди у наших лідерів. Ті дуже вагалися, опираючись на те, що на таку акцію дається дозвіл поліції, […]