«Арена Львів» претендент на звання стадіон року

Львівський євростадіон «Арена Львів» є одним з претендентів на перемогу в конкурсі «Стадіон-2011», який проводить польський інтернет-портал stadiony.net.

Як повідомили в оргкомітеті конкурсу, до переліку увійшли об’єкти місткістю щонайменше 10 тисяч місць, збудовані «з нуля», відкриті в 2011 році та на яких вже відбувся хоча б один масовий захід.

Загалом на титул найкращої арени минулого року, за версією читачів порталу, претендують 27 спортивних споруд з 17 країн світу. Україна представлена двома об’єктами – «Ареною Львів» та одеським стадіоном «Чорноморець».

Оргкомітет конкурсу так описує євроарену у Львові: «Це стадіон, який має все – тут є чудово спроектовані трибуни, якій надають можливість комфортного перегляду матчу. Форма стадіону стандартна, але цікава. Ввечері він виглядає неймовірно ефектно завдяки підсвітці напівпрозорого фасаду».

Серед інших європейських стадіонів, які включено до списку претендентів на почесне звання, можна відзначити домашню арену туринського «Ювентуса», євростадіони у Вроцлаві та Ґданську, клубний стадіон стамбульського «Галатасараю».

Підтримати українські арени можна до 11 лютого на сторінці голосування конкурсу.

Додамо, що найкращим стадіоном 2010 року за версією порталу було визнано ірландський «Авіва Стедіум».

Джерело:ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

Найпопулярнішою при переході на спрощену систему оподаткування є друга група

Бажання працювати в цій категорії виявили майже 284 тисячі підприємців. Саме стільки заяв надійшло до податкової за 16 днів нового року. Найбільш привабливою ця група виявилася для підприємців Донеччини. За її умовами там працюватимуть понад 29 тисяч платників. Про це нам повідомили у прес-службі ДПС України. Першу групу спрощеної системи […]
Золочів.нет