Apple випустить у 2012 році зменшену версію свого планшету iPad

Корпорація Apple все-таки випустить у 2012 році зменшену версію свого планшету iPad. Про це повідомляють азіатські джерела.

Пристрій надійде в продаж у третьому кварталі цього року і буде коштувати 250-300 дол. За рахунок низької ціни американська компанія розраховує залучити потенційних покупців Amazon Kindle Fire і планшетів під управлінням Windows 8. До релізу продукту партнери Apple відвантажать 6 млн екземплярів iPad mini – це буде перша партія планшетів. Крім Foxconn збіркою пристрою буде займатися компанія Pegatron. За чутками, iPad mini оснащений 7,85″дисплеєм з роздільною здатністю 1024 ? 768 пікселів, яка дозволить запускати на планшеті програми для першого і другого покоління iPad.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівська міська рада проводить опитування

З 18 квітня на сайті Золочівської міської ради  стартувало опитування. В опитування внесено 4 запитання. Зокрема міську владу цікавить думка мешканців міста щодо наступного:  Як Ви ставитесь до капітального ремонту центральної частини міста Золочева? Як Ви ставитесь до каналізування житлового масиву Заріччя? Чи є доцільно робити порізку і насадження дерев […]