Apple представила новий iPad

У США відбулася презентація нового планшета від Apple iPad. Від планшетів попереднього, другого покоління, iPad 3 відрізняють більш потужний процесор (A5X, який по продуктивності удвічі випереджає A5), а також новий екран Retina з роздільною здатністю 2048 на 1536 пікселів (щільність пікселів – 264 на дюйм). Кольори на новому екрані виглядають більш насиченими, підкреслив віце-президент Apple Філ Шиллер На планшеті встановлена нова камера – iSight. Вона краща, ніж камера FaceTime. Оптика в ній така ж, як в iPhone 4S. У ній 5 мегапікселів, автофокус, автодетекція особи, запис відео в 1080p.
Новий iPad навчили писати під диктовку: натискаєш кнопку і диктуєш. Підтримує англійський, французький, німецький, японський. Щодо виходу в інтернет, то новий планшет підтримує 4G LTE-мережі (HSPA +), до 72 мегабіт в секунду. Батарея така ж, як у попереднього iPad. У режимі 4G вона тримає 9 годин. Новинка виглядає дещо грубішою за свого попередника. Її параметри складають 9,4 мм (iPad – 8,6 мм) та 635 грамів. Третій iPad коштуватиме 499 доларів за 16GB, 599 доларів за 32GB, 699 доларів за 64GB. Планшет поступить у продаж у США 16 березня. Як зазначив Кук, iPod, iPhone та IPad становлять 76% прибутку компанії Apple. Також презентували Apple TV. Новий Apple TV підтримує 1080p і має новий інтерфейс, Photo Stream, скачування музики з iCloud.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

ВЕЛИЧАЛИ СЛАВНОГО КОБЗАРЯ

Є поети одного міста, одного краю, одного народу, проте пророчі слова Великого Кобзаря відомі всьому світові. За його заповітами живуть, за його заповітами виховують дітей. Особливо трепетно і зворушливо у стінах Ремезівцівського НВК під керівництвом вчителя української мови і літератури  З. І. Лісової  про-йшло відзначення Шевченківських днів. Гарно прибраний зал […]