Ансамбль “Животоки” успішно виступив на обласному конкурсі

Конкурс “Різдвяні канікули” проходить щорічно у Львові.  У ньому беруть участь діти різного віку у різних вікових категоріях і у різних жанрах. Це вже ХХІІІ обласний конкурс, який проходив у грудні,  впродовж 3 днів. Призові місця виборювали 150 колективів Львівщини. Взяли участь у цьому конкурсі маленькі золочів’яни з ансамблю “Животоки”.

“Так мої найменші вихованці, ансамбль “Животоки”, вперше взяли участь у конкурсі й посіли ІІІ місце у молодшій віковій категорії. У їхньому виконанні звучала пісня “Черевички” та колядка “Ой від двору до двора”. На гала-концерті, який проходив 10 січня, виступали не лише переможці Львівщини, але й переможці з інших областей та країн (Білорусії, Молдови та Польщі). Конкурс для них проходив 8, 9 січня. Діти були дуже вражені високим рівнем майстерного виконання пісень та хореографії різних колективів. Вони прагнуть ще раз поїхати на цей конкурс і повернутися з вищою нагородою. як кілька років тому переміг ансамбль “Древо”. “-   розповіла “Золочів.нет” керівник ансамблю Ольга Чепелюк.


Залишити відповідь

Next Post

Задекларуйте свої доходи вчасно!

Золочівська ОДПІ повідомляє , що з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян. Декларації мають подавати громадяни, які зобов’язані подавати таку декларацію згідно із нормами Податкового кодексу України ( ст.179 ) та протягом 2013 року отримували відповідні доходи. Зокрема, доходи від двох або більше податкових агентів, при цьому […]